KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12431404
nr 1243 1404
José Estoardo Barrios Carillo (född 1955), "Utan titel", signerad. Olja på duk, 100x100
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:28:51
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)